Raisa Lorne

Awatar użytkownika
Raisa Lorne
Dane:
Odpisy: spokojnie - w ciągu 48 godzin
Posty: 11
Rejestracja: 26 cze 2017, 17:21

Raisa Lorne

27 cze 2017, 11:06

Raisa Lorne

31
złotniczka, sprzedawczyni w butiku
Anglia
Roona Alanoor
1
Cechy
Fizyczne
Cechy
Społeczne
Cechy
Umysłowe
SiłaO Charyzma OOO PercepcjaOOOO
ZręcznośćOOO ManipulacjaOOO InteligencjaOOO
WytrzymałośćOOO WyglądOO SprytOOO
TalentyUmiejętnościWiedza
AutorytetOO Broń Palna- FinanseOO
Bójka- Etykieta- InformatykaOO
Czujność- Krycie się- LingwistykaOO
EkspresjaO Oswajanie- Medycyna-
EmpatiaO ProwadzenieO NaukaOO
PrzebiegłośćO RzemiosłoOOO OkultyzmOO
UnikiOO Sztuka Przetrwania- Polityka-
WysportowanieO Walka Wręcz- Prawo-
Zastraszanie- Występy Publiczne- Śledztwo-
Znajomość PółświatkaO ZabezpieczeniaO WykształcenieOOO

Biografia


Budzisz się kilka minut przed budzikiem, nie ma to jak zacząć dnia od marnotrawstwa, prawda Raiso? Pod powiekami czujesz piasek, to od dymu z wczorajszego wieczoru w pubie, do którego Alisa zaciągnęła cię na dwa legi. Dwa, dobre sobie, obie z siostrą wiedziałyście, że rozegracie co najmniej dziesięć rund darta, żeby móc narzekać, że jest późno, a za kilka godzin trzeba iść do pracy. Obracasz się na plecy i przez moment obserwujesz, jak światło (do pokoju przez większość dnia wpadają promienie słoneczne, to największa zaleta tego małego mieszkania - jest jasne i ciepłe w przeciwieństwie do sąsiadów) przechodzi przez kolorowe, witrażowe szybki klosza. Ta lampa nie należy do najbardziej udanych, ale to jedna z twoich pierwszych wprawek w zabawie w szkle i masz do niej sentyment. W końcu wstajesz, łazienka, śniadanie, mocna herbata z samowaru, taką samą, jaką piłaś całe dzieciństwo, a na koniec ubierasz czarny półgolf, mimo że nie przepadasz, gdy coś oplata ciasno szyję, ale taki uniform służbowy. Na wyświetlaczu telefonu pojawia się wiadomość, Artem. Zawsze twoje rodzeństwo przypomina sobie o podtrzymywaniu więzi synchronicznie, jak nic spisek.
Na zapleczu zmieniasz swoje kolczyki na białe, oficjalne perły. Są ładne i zachowawcze, jak ta droga biżuteria w butiku, którą sprzedajesz. Nie lubisz jej powtarzalnych wzorów, a za klientami częściej nie przepadasz, niż powinnaś, chyba. A jednak uśmiechasz i witasz kolejnego bogatego Rosjanina (ileż ich może pomieścić City?) w jego ojczystym języku. Uśmiechasz się, bo prowizja z niego zapłaci twój czynsz albo kolejną ratę kredytu.

Ciekawostki

  • Jest wysoka, mierzy blisko 180 cm.
  • Jej matka jest Rosjanką.
  • Dzieciństwo wraz z rodzeństwem spędziła na zapleczu warsztatu złotniczego ich dziadka, w Camden. Sam zakład przyciągał stałą obsadę, która pojawiała się w celach towarzyskich, jednak z rozmów, wspominek i rzucanych aluzji wyłaniał się obraz, w którym znajomi dziadka byli zaplątani w półświatkowe interesy. Zresztą złoto, które przetapiał i w którym pracował, również nie zawsze bywało najjaśniejszego pochodzenia.
  • W ramach kompromisu z rodzicami Raisa studiowała edukację artystyczną, jednak po uczelni łapała się różnych prac - od pomocy przy renowacji zabytków, przez próby reanimacji rodzinnego zakładu, aż wylądowała w ekskluzywnym butiku.
  • Tworzy własną biżuterię, w jej projektach dominują motywy roślinne, trochę odwołań do folkloru i istot z legend, podań. Nie pokłada wielkich nadziei, że uda jej się utrzymać z własnej pracy.
  • Lubi twórczość René Lalique'a. Ze względu na zainteresowanie secesją uczyła się języka francuskiego.
  • Poza rodzimym językiem angielskim, zna rosyjski oraz francuski.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2017, 11:42 przez Raisa Lorne, łącznie zmieniany 1 raz. licznik słów: 564
Awatar użytkownika
Tkacz snów
Mistrz Gry
Dane:
Posty: 462
Rejestracja: 13 mar 2017, 23:22

Re: Raisa Lorne

01 lip 2017, 23:31

Akceptacja Mistrza Gry

Zakład podupadał coraz bardziej, ale udawało Ci się wiązać koniec z końcem. Za chwile miałaś już zamykać, bo choć dzień trwał coraz dłużej, to powoli zmierzchało i czułaś zmęczenie zakradające się pod powieki. W pewnym momencie miałaś wrażenie, że lekko przysnęłaś, ale dźwięk otwieranych drzwi momentalnie sprawił, że otworzyłaś oczy. Do środka wszedł mężczyzna w długim płaszczu z naciągniętym niemalże do oczu kapeluszu. Kilkudniowy siwy zarost zdobił szczupłą twarz, człowieka, które swoje najlepsze lata miał już zdecydowanie za sobą. Na widok młodej damy skinął głową i uchylił kapelusza, po czym zaczął przechadzać się po malutkiej przestrzeni oglądając to co miała wystawione na widok publiczny.

Możesz zignorować to wydarzenie i ruszyć od razu do Wielkiego Londynu. Jeśli jednak chcesz wziąć udział w tej sesji, musisz złożyć podanie o lokację, w którym opiszesz zgodnie z szablonem swoje miejsce pracy. Następnie, kiedy moderator utworzy ten temat, umieszczasz swój pierwszy odpis i informujesz o tym MG Tkacza. Bez względu na Twoją decyzję, życzymy miłej gry!
Poniżej znajdziesz linki do twojej oficjalnej Karty Postaci. Pamiętaj, żeby ten link umieścić w opcjach swojego profilu:
Twoja KP
licznik słów: 227

Wróć do „Raisa Lorne”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość