Francis Forrester

pies na złodziei

Awatar użytkownika
Francis Forrester
Dane:
Odpisy: szybko - zazwyczaj codziennie
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2017, 21:50

Francis Forrester

23 cze 2017, 23:22

Francis Forrester

36
detektyw/policjant
Wielka Brytania
David Gandy
1
Cechy
Fizyczne
Cechy
Społeczne
Cechy
Umysłowe
SiłaOOO CharyzmaOO PercepcjaOOO
ZręcznośćOO ManipulacjaOOO InteligencjaOOOO
WytrzymałośćOOO WyglądOO SprytOOO
TalentyUmiejętnościWiedza
AutorytetO Broń PalnaOOOO Finanse-
BójkaOO EtykietaO Informatyka-
Czujność- Krycie sięOO Lingwistyka-
Ekspresja- Oswajanie- MedycynaO
Empatia- ProwadzenieOO Nauka-
PrzebiegłośćOO Rzemiosło- Okultyzm-
UnikiOO Sztuka Przetrwania- Polityka-
WysportowanieOO Walka WręczOO Prawo-
Zastraszanie- Występy Publiczne- ŚledztwoOOOO
Znajomość Półświatka- ZabezpieczeniaOO Wykształcenie-

Biografia


Francis w dzieciństwie przeczytał zdecydowanie zbyt wiele bajek o cudnych królewnach i postanowił zostać rycerzem. Zamiast zbroi włożył mundur i na początku dużo częściej niż ratować damy z opresji, musiał wystawiać im mandaty. Pochodzi z dobrej, katolickiej rodziny. Surowe wychowanie w duchu chrześcijańskim wywołało u niego silny opór wobec religii i wszelkiego innego rodzaju magicznych sztuczek. Jest człowiekiem, który nie wierzy we wróżki, bogów i fakt, że na końcu tęczy znajdzie garniec złota. Typowy racjonalny konserwatysta, który ufa zasadom a nie czarom, jak przystało na Brytyjczyka ceni dobre maniery i zupełnie nie zna się na kuchni.

Całe życie poświęcił pracy i polowaniu na przestępców. Nigdy nie odpuszcza, a łapanie złoczyńców traktuje jak grę w szachy, w której po prostu nie umie przegrywać. Na początku pracy w policji drażnił wszystkich swoim gorliwym zaangażowaniem oraz idealizmem, które do tej pory nie zmalały, ale przybrały inną postać. Entuzjazm zmienił się w nieustępliwość, a wiara w ludzi w wiarę w prawo. Prowadził kilka ważnych dochodzeń. Zajmuje się przede wszystkim zabójstwami. Zasłynął z niechęci do prasy, gdy na uporczywe nagabywania dziennikarzy odmruknął „niby nie ma głupich pytań, a wam się zawsze uda mnie zaskoczyć”. Łapanie zbrodniarzy jest dla niego raczej sportem niż powołaniem. Kieruje się bezlitosnym poczuciem sprawiedliwości. Tylko raz stracił nad sobą panowanie podczas przesłuchania, gdy pedofil bez cienia skruchy, ze szczegółami i dumą zaczął opowiadać o tym, co robił z uduszonymi przez siebie dziewczynkami. Nie łamie danego słowa. Jest opiekuńczy wobec kobiet, ale nie znosi, gdy te przeklinają. Nie potrafi się bawić. Nie ma poczucia humoru. Nie ogląda się za spódniczkami i wydaje się, że pociągają go tylko przestępcy. Nie ma nic tak podniecającego jak pogoń za zbrodniarzem.

Był żonaty przez trzy lata. Alice porzuciła go, ponieważ bardziej kochał pracę niż ją. A może to raczej ona bardziej polubiła swojego trenera jogi niż męża. Rozstanie nie było burzliwe. Francis zajmował się właśnie nierozwiązaną sprawą morderstwa pewnej nastolatki i ledwie zauważył, kiedy jego śliczna żona spakowała czerwoną walizeczkę i wyniosła się do kochanka. Zapewne zorientował się dopiero, gdy skończyły mu się w szafie uprasowane koszule.

Ciekawostki

  • ma dobermana o imieniu Batman
  • podkochuje się w pani z bufetu pani z bufetu (wygląd Lais Ribeiro), ale ta ma narzeczonego
  • boi się dentystów
  • nigdy nie przyjął łapówki
licznik słów: 528
Awatar użytkownika
Francis Forrester
Dane:
Odpisy: szybko - zazwyczaj codziennie
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2017, 21:50

Re: Francis Forrester

25 cze 2017, 11:09

Podbijam <3

Obrazek
licznik słów: 2
Awatar użytkownika
Los
Mistrz Gry
Dane:
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2017, 21:49

Re: Francis Forrester

25 cze 2017, 11:36

Akceptacja Mistrza Gry

Jakiś czas temu doszło do niespotykanego wydarzenia, znaleziono człowieka w lodzie. Ty też tam byłeś, ale... Wydarzyło się coś nieplanowego. Podczas obchodu terenu w celu znalezienia świadków, okrutnie rozbolał cię ząb! Tym razem nie były to przelewki. Coś, co można było pominąć odpowiednio długim czekaniem. Wiedziałeś, co cię czeka... WIZYTA U DENTYSTY!
Proszę o umiejscowienie się w sesji retro wraz ze wskazaniem lokalizacji, gdzie znajduje się gabinet twojego dentysty.

Poniżej znajdziesz linki do twojej oficjalnej Karty Postaci. Pamiętaj, żeby ten link umieścić w opcjach swojego profilu:
Twoja KP
licznik słów: 108
Ona jest niezniszczalna. Wrzucisz taką do wulkanu, to Ci pamiątki przyniesie.

Wróć do „Francis Forrester”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość