Krokodyle w kanałach

zakończona

Czyli sesje do przejęcia. Nudzisz się? Szukasz rozrywki? A może chcesz mieć większy udział w głównej fabule? Tutaj znajdziesz misje prowadzone przez Mistrzów Gry, do których możesz się dołączyć w pojedynkę lub grupowo.
Awatar użytkownika
Tkacz snów
Mistrz Gry
Dane:

Krokodyle w kanałach

30 kwie 2017, 19:14

Termin naboru oszacowany tak, że osoby biorące udział w Legendzie Pierwszej MOGĄ być członkami zgłoszonej drużyny.

Krokodyle w kanałach

wyzwanie
grupowa
4-5
otwarta
Obrazek

Wprowadzenie

szczypta plotek
Metro w centrum Londynu stanęło! Wiele korytarzy zalewa woda, chodzą też pogłoski o krokodylach, które w niej pływają. Żadna ze służb nie jest w stanie wyjaśnić skąd tyle słonej wody znalazło się w Londynie. Miasto potrzebuje bohaterów!

w temacie Legendy lider grupy umieszcza informację z listą postaci, która należy do drużyny oraz to w jaki sposób osoby te postanowiły wybrać się do podziemi. W przypadku większej ilości zgłoszeń Mistrz Gry ma prawo wybrać tę drużynę, której uzasadnienie fabularne uzna za ciekawsze.
licznik słów: 142
Awatar użytkownika
Alexander Rierich
Dane:
Odpisy: szybko - zazwyczaj codziennie

Re: Krokodyle w kanałach

06 cze 2017, 23:14

Opis:
Po dniu i nocy pełnej wrażeń, Alexander wraca do szpitala, gdzie pod obserwacją przebywa aktualnie jego córka. Jest w stałym kontakcie z niedawno poznaną Jade Adams, która przekazuje mu informację o sposobności do spotkania - jej znajoma, ofiara nieszczęsnego wypadku, znajduje się w tej samej placówce co dziecko Riericha. Zarówno do burdelmamy, jak i samotnego ojca docierają dziwne informacje na temat wydarzeń, które w ostatnim czasie obiegły Londyn. Czy podejrzewają, że może mieć to coś wspólnego z ich krótką, choć burzliwą, "magiczną" historią? Ian Gray dowiaduje się o wypadku swojej ukochanej w tym samym, mniej więcej, czasie co jej przyjaciółka, Jade. Zjawia się w szpitalu kiedy tylko mu na to pozwalają. Akcja odbywa się początkowo nad łóżkiem policjantki Jackie Kowalsky.

[Opis zostanie uzupełniony o kolejnych uczestników]

Notka:
Nie wiedzieliśmy do końca kto jest zainteresowany podjęciem Legendy 2, więc postanowiłam określić sytuację nieco precyzyjniej. Do drużyny zapraszamy osoby, które z fabularnym uzasadnieniem, byłyby w stanie dołączyć do przygody. Warto wiedzieć, że grupa, która najprawdopodobniej będzie zorientowana na rozpoznanie sytuacji, raczej nikogo na siłę nie będzie za sobą ciągnąć. Należy pamiętać o obowiązkach/ograniczeniach zawodowych postaci i w przypadku decyzji o dołączeniu do drużyny odpowiednio wytłumaczyć pewne naciągnięcia.

Aktualny stan drużyny (osoby zdeklarowane na 100%):
- Alexander Rierich,
- Jade Adams,
- Ian Gray,
- ?
Ilość: [3/5]
Dla przypomnienia, dolny limit uczestników to 4, górny - 5.
licznik słów: 265
Awatar użytkownika
Tkacz snów
Mistrz Gry
Dane:

07 cze 2017, 13:27

zapraszam do ploteczki, która pojawiła się na początku wprowadzenia :)
licznik słów: 12
Awatar użytkownika
Kagiso Yibanathi
Dane:
Odpisy: spokojnie - w ciągu 48 godzin

07 cze 2017, 14:47

Kagiso idzie, bo jej powiedział Ian, a potem/albo Jackie, której jest lekarzem prowadzącym.
Rola: healer druzynowy
licznik słów: 19
There's a god-shaped hole in man's head.
Awatar użytkownika
Aoife
Bless
Dane:
Odpisy: szybko - zazwyczaj codziennie

07 cze 2017, 15:16

Ja też chcę iść. Ao mogła po drodze spotkać Alexa, który poinformował ją że Amelia jest w szpitalu. Postanowiła ją odwiedzić i przy okazji z Alexem wpadli na Jackie. Ao chce iść bo dziwne zdarzenia ostatnio ją bardzo interesują i zna się na oswajaniu zwierząt. Wiecie, oswojony krokodyl byłby przydatny...
licznik słów: 55
Awatar użytkownika
Kostucha
Na urlopie
Dane:

09 cze 2017, 22:04

Ze względu na to, że nie czuję się dobrze i wyższym priorytetem dla mnie jest doprowadzenie forum (nowego layoutu) do porządku, rezygnuję z udziału w drugiej legendzie. Nie dam rady, za co najmocniej przepraszam resztę graczy. Mogę Wam pomagać gościnnie (potraktujcie jak Pomocnika), ale nie będę brała czynnego udziału.
licznik słów: 57
Awatar użytkownika
Los
Mistrz Gry
Dane:

09 cze 2017, 22:31

Proszę każdą osobę, która chciała wziąć udział w sesji o wysłanie mi na PW informacji w jakim tempie jest w stanie umieszczać wpisy. Proszę, żebyście uwzględnili, że 15-18 czerwca jest długi weekend, więc jak ktoś wyjeżdża, niech mnie o tym powiadomi w tej samej wiadomości na PW.
Taka informacja jest OBOWIĄZKOWA!
Jeśli ktoś nie zdołał się dostać do grupy, a chciał brać udział w Legendzie, również proszę o taką wiadomość.
licznik słów: 86
Ona jest niezniszczalna. Wrzucisz taką do wulkanu, to Ci pamiątki przyniesie.
Awatar użytkownika
Jackie Kowalsky
Na urlopie
Dane:

21 cze 2017, 14:39

Ok, jak coś, ja idę jednak na tą L2 i będę w towarzystwie Jade. Będę starała się opisywać minimum codziennie.
licznik słów: 23

Wróć do „Legendy Miejskie”