Nieobecności

Nie będzie Cię przez parę dni, a może nawet dłużej? Zgłoś! Daj znać innym!

Awatar użytkownika
Kostucha
Na urlopie
Dane:
Odpisy: spokojnie - w ciągu 48 godzin

Nieobecności

07 kwie 2017, 21:46

Nieobecności

Każdemu zdarza się ciężki okres pracy lub wyjazd, a podstawą dobrej gry jest komunikacja. Daj znać innym graczom, że Ciebie nie będzie, by nie musieli czekać na odpisy i martwić się, czemu Cię nie ma na forum!

Zgodnie z regulaminem, jeżeli użytkownik forum nie loguje się przez 30 dni, może to skutkować usunięciem jego konta. Nieobecności funkcjonują u nas podobnie jak "zamrożenie konta" - nie musisz się wtedy logować, a zgłoszony czas nie jest brany pod uwagę przy rozliczaniu ów 30 dni.

Oczywiście, nawet kiedy zgłosiłeś wcześniej, że Cię nie będzie (lub że będziesz rzadko), możesz dalej logować się i odpisywać na sesje. Zmiana koloru Twojego nicku na szary mówi wszystkim współgraczom, że jesteś rzadziej niż zwykle.

Jeżeli bierzesz udział w sesji z Mistrzem Gry, warto porozmawiać bezpośrednio z nim o możliwych rozwiązaniach, na wypadek opóźnień w odpisie (czy wolisz, aby Cię pominięto w kolejce? A może chcesz by wszyscy poczekali byś mógł zadeklarować jakąkolwiek akcje?). Pamiętaj jednak, że jeśli w sesji bierze udział więcej osób, warto zastanowić się, czy jest sens angażować się w przygodę, na którą na razie nie masz czasu, czy nie lepiej poczekać aż będzie się w pełni dyspozycyjnym.

1 miesiąc
imiona postaci, okres nieobecności, powód

Wrzesień 2018

• 19-30 wrzesień: Alice Cellar

Październik 2018

• 1- 19 październik: Alice Cellar

Grudzień 2018

• Do odwołania - Los

ostatnia aktualizacja: 19.09.2018
licznik słów: 270
Awatar użytkownika
Cellar