Alice Quint

Niewielka odmiana.

Awatar użytkownika
Cellar
Na urlopie
Dane:
Odpisy: ja tu tylko przejazdem - raz na tydzień
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2017, 19:46

Alice Quint

04 lis 2017, 16:45

Alice Quint

20
Bezrobotna
Francja, Bayeux
Diana Matkivskaya
0
Cechy
Fizyczne
Cechy
Społeczne
Cechy
Umysłowe
SiłaO CharyzmaOOOO PercepcjaOO
ZręcznośćOOO ManipulacjaOOO InteligencjaOOO
WytrzymałośćOO WyglądOOO SprytOOO
TalentyUmiejętnościWiedza
AutorytetO Broń Palna- FinanseO
Bójka- EtykietaOO InformatykaO
CzujnośćOOO Krycie sięO LingwistykaO
EkspresjaOO Oswajanie- Medycyna-
EmpatiaOOOO ProwadzenieOO NaukaO
PrzebiegłośćOO Rzemiosło(Fotografia)OOO Okultyzm-
UnikiO Sztuka PrzetrwaniaO Polityka-
WysportowanieO Walka Wręcz- Prawo-
Zastraszanie- Występy Publiczne- Śledztwo-
Znajomość Półświatka- Zabezpieczenia- WykształcenieO

Biografia

Alice Quint urodziła się w roku 1997 w Bayeux. Jest córką dwójki prosperujących przedsiębiorców prowadzących razem firmę kontrolującą w sumie kilkanaście aptek okolicznych miastach. Choć bogaty ojciec kupował dziewczynce wszystko czego tylko zapragnęła, to nie miała z nim dobrych kontaktów. Był szczodry, ale za to wiecznie poważny i wymagający. Jego gest wynikał przede wszystkim z tego, że Alice miała bardzo zadowalające wyniki w szkole już od samego początku nauki. Jej o dwa lata młodszy brat Jacques nie był takim szczęśliwcem. Zawsze na niego spadał gniew zestresowanego farmaceuty, a po skończeniu czternastu lat kilka razy nawet skończył z wyraźnym śladem po pięści ojca na twarzy.
Przyjazną twarzą w rodzinnym domu była matka. Zawsze broniła swych dzieci, traktowała dwójkę równo, niezależnie od naukowych wyników. Poświęcała pracy o wiele mniej czasu niż jej mąż, nawet zaniedbując ją nieco dla swych pociech. Była osobą zaradną i trzymała bliskie kontakty z synem i córką. Od pierwszych kłótni między rodzeństwem to ona rozwiązywała wszystkie spory i robiła wszystko by rozwiązać je zadowalając obie strony konfliktu. Choć była osobą przyjazną i wesołą, Alice nie pamięta by kobieta kiedykolwiek miała jakichkolwiek przyjaciół. Nie znosiła też natury i brudu. Widok umorusanych od biegania po dworze dzieci był jedyną rzeczą która potrafiła doprowadzić ją do gniewu. Była to jedyna linia konfliktu między kochającą zabawą na dworze dziewczynką a pedantyczną matką. Choć młoda bohaterka uwielbiała naturę, lasy i wszystko co z nimi było związane, to rzadko kiedy miała okazję i pozwolenie by powędrować po łonie przyrody.
Beztroskie dzieciństwo w końcu ustąpiło trudnemu okresowi dojrzewania. Co prawda Alice nie dawała żadnego powodu do wstydu swej rodzinie, lecz straszliwie bolał ją stosunek ojca do jej brata. Dlatego więc co raz aktywniej stawała w jego obronie wraz z rodzicielką. Owocowało to coraz częstszymi kłótniami, które później przerodziły się w otwartą wojnę domową. Ojciec co raz bardziej zestresowany przychodził z pracy do domu co tylko zaostrzało konflikt. Całą frustrację przelewał na gorszego brata. Trwało to aż dziewczyna skończyła siedemnaście lat. Wtedy dopiero sytuacja zaczęła się odmieniać. Jacques zaczął polepszać swe wyniki, gdy odnalazł swą pasję w informatyce, a sieć aptek rodziców zaczęła bezproblemowo się rozwijać.
Jeśli chodzi o osiągi naukowe, to pokój Alice od jej najmłodszych lat zdobiły dyplomy i puchary. Jako regularna konkursowiczka w szkołach miała o wiele mniej obowiązków od reszty uczniów – nikt nie oburzał się gdy nie przyniosła pracy domowej lub opuściła cały dzień zajęć. Wystarczyło jej powiedzieć że ćwiczyła matematykę na kolejny etap olimpiady, nawet jeśli była wtedy zajęta chodzeniem po okolicznych terenach zielonych. Podczas takich właśnie spacerów dziewczę odkryła w sobie miłość do fotografii. Poprosiła więc ojca o potrzebny sprzęt do pielęgnowania nowoodkrytej pasji i zaczęła spędzać czas wolny nieco bardziej samotnie niż dawniej. Wrodzona ciekawość do świata sprawiła że młoda Quint z każdym miesiącem coraz częściej wyruszała w długie piesze wędrówki po lasach i opuszczonych miejscach tylko po to by uzupełnić swój album.
W wieku lat dziewiętnastu zaczęła podróżować. W tym celu zdobyła prawo jazdy, z którego jednak nie korzysta przesadnie często. Londyn jest dla niej tylko kolejnym przystankiem.

Ciekawostki

  • Nie potrafi pływać. Po tym gdy raz do żartu została strącona przez brata do jeziora boi się otwartej wody.
  • Bardzo emocjonalna i przyjacielska, czasem bardzo dziecięca.
  • Zna angielski i francuski.
  • Nigdy nie miała chłopaka ani dziewczyny.
  • Prowadzi fotobloga.
  • Uwielbia chodzić po starych zamkach i ruinach.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2018, 16:41 przez Cellar, łącznie zmieniany 9 razy. licznik słów: 770
Awatar użytkownika
Los
Mistrz Gry
Dane:
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2017, 21:49

Re: Alice Quint

09 mar 2018, 10:49

Akceptacja Mistrza Gry

Któregoś poranka po prostu zadzwonił telefon.
Męski głos, urzędniczy ton i bardzo formalny język. Przedstawił się jako Constabl Robert Dwaith z Rosedale Abbey, kompletnego zadupia gdzieś pomiędzy Yorkiem a Middlesbrough. Policjant poinformował iż niejaki Quint Jacques znajduje się w lokalnym areszcie i podał ten numer telefonu, jako kontakt do osoby która pomoże mu z sytuacją w jakiej się znalazł.
Z tego co udało mu się ustalić, Jacques i grupka jego znajomych wybrali się na krótką wycieczkę do parku narodowego i po okolicznych zamkach. Niestety zostali okradzeni praktycznie ze wszystkiego i nie są wstanie uregulować rachunku za nocleg w lokalnym zajeździe. Nie wniesiono żadnych zarzutów, ale niedzielni turyści mają spory problem i przydała by im się teraz czyjaś pomoc. Zwłaszcza finansowa.

Poniżej znajdziesz linki do twojej oficjalnej Karty Postaci. Pamiętaj, żeby ten link umieścić w opcjach swojego profilu:
Twoja KP
licznik słów: 163
Ona jest niezniszczalna. Wrzucisz taką do wulkanu, to Ci pamiątki przyniesie.

Wróć do „Alice Quint”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości