John Snow Pub

na rogu Broadwick Street i Lexington Street

Jest dzielnica nocnego życia, klubów muzycznych, dyskotek, restauracji. Są tu także teatry, salony gier i kompleksy kinowe. Część Soho stanowi słynna China Town.
Awatar użytkownika
Kostucha
Na urlopie
Dane:
Odpisy: spokojnie - w ciągu 48 godzin

John Snow Pub

09 kwie 2017, 0:48

John Snow Pub

ObrazekNiewielki, tradycyjny pub na rogu Broadwick Street i Lexington Street.
licznik słów: 13
Awatar użytkownika
Aidan MacAlister
Dane:
Odpisy: maniak - parę razy dziennie

Re: John Snow Pub

07 cze 2017, 9:48

Aidan słuchał nie przerywając ani raz ale bacznie obserwował swojego dawnego kompana. Wyglądał na prawdziwie przejętego i co tu kryć panicznie przerażonego. Kto by pomyślał ze takie rzeczy mogą zdarzyć się w muzeum ale z drugiej strony kto wie co się dzieje za drzwiami takie szacownej wydawałoby się spokojnej instytucji. Jak się nad tym dłużej zastanowić taka placówka to świetne, wręcz wymarzone miejsce dla różnych nielegalnych działań. Brak wzbudzania podejrzeń, kontakty zagraniczne, bezpieczne międzynarodowe przesyłki, łatwi do zastraszenia i manipulowania pracownicy gdyby ktoś chciał na przykład w ten sposób przemycać narkotyki taka przykrywka byłaby czymś czego właśnie by potrzebował. Właśnie takie myśli krążyły w głowie inspektora MacAlistera słuchającego spowiedzi Spenca.

-Zgłosiłeś to na policję ? To było raczej retoryczne pytanie, tacy jak Marc nie zgłaszali niczego na policje, po prostu sami rozwiązywali swoje problemy ale musiał je zadać żeby mieć absolutną pewność. – Słuchaj a czego oni właściwie od ciebie chcą, mówiłeś że nic nie zginęło ale dopominają się jakiegoś przedmiotu o co tak właściwie chodzi. Spenc jeśli chcesz żebym Tobie pomógł to muszę usłyszeć całą historię, absolutnie całą i mówię to jako kumpel z plutonu a nie gliniarz. To co teraz powiesz zostanie między nami.
licznik słów: 240
Awatar użytkownika
Tkacz snów
Mistrz Gry
Dane:

Re: John Snow Pub

14 cze 2017, 17:20

- Na policję? Nie no co Ty... - burknął męzczyzna niemalże obrażony. - Z całym szacunkiem, ale co oni mogą zrobić? Czekałem, aż się tu sprowadzisz wiesz, Tobie mogę zaufać, a nie tym wymuskanym chujkom anglikom. - skrzywił się wymownie ściszając głos i upijając bardziej niż sowite łyki piwa. Zaraz potem odetchnął ciężko i wzdrygnął się ledwie zauważalnie. - Aidan, co ja mam Ci powiedzieć... nie wiem o co im chodzi. Sprawdziłem wszystko. Rzecz po rzeczy, zgodnie z katalogiem, bo te gnoje nawet nie chcą powiedzieć o co konkretnie im chodzi. "Oddaj TO". Ja pierdolę... ale co? Miałem ich za nowych kumpli stary, ale tylko w wojsku można mówić o jakiejkolwiek przyjaźni... dodał melancholijnie.
licznik słów: 124

Wróć do „Soho”