Obrazek

Londyn. Akt 1

Z przyjemnością przedstawiamy Legendy obejmujące Akt I. Sesje w tym Akcie nie rozgrywają się jednocześnie - dopiero zakończenie pierwszej misji otwiera rekrutację na kolejną. Każda z Legend ma nieco odmienny sposób rekrutacji (są to sesje indywidualne, grupowe i zbiorowe), natomiast każdorazowo zgłoszenia przyjmowane są w temacie Legendy po otworzeniu naboru. W ramach rozwoju fabuły daty otworzenia kolejnego naboru będą podawane w opisie tematu. Jeśli nie udało Ci się zdążyć na nabór do Legendy, zawsze możesz zgłosić się do sprawdzenia którejś z Plotek, które są misjami pobocznymi rozgrywanymi na fabule.

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami, jakie obowiązują przy naborze i rozgrywaniu Legend oraz Plotek

1. Pomyśl życzenie


spacerek
indywidualna
4-5
W znanym brukowcu The Sutton Guardian wydrukowano rymowany wierszyk. Jakimś dziwnym trafem kojarzy Ci się on z jedną ze znanych Ci stacji metra. Czy zdecydujesz się sprawdzić dokąd zaprowadzi Cię rymowanka? Autor zaręcza, że na końcu drogi znajduje się spełniająca życzenie studnia.

2. Krokodyle w kanałach


wyzwanie
sesje indywidualne
zgłoszenie musi obejmować grupę 4-5 osób, która ma zamiar zbadać doniesienia o wodzie i krokodylach
w temacie Legendy lider grupy umieszcza informację z listą postaci, która należy do drużyny oraz to w jaki sposób osoby te postanowiły wybrać się do podziemi. W przypadku większej ilości zgłoszeń Mistrz Gry ma prawo wybrać tę drużynę, której uzasadnienie fabularne uzna za ciekawsze.
Metro stanęło! Wiele korytarzy zalewa woda, chodzą też pogłoski o krokodylach, które w niej pływają. Żadna ze służb nie jest w stanie wyjaśnić skąd tyle słonej wody znalazło się w Londynie. Miasto potrzebuje bohaterów!

3. Pociąg z mięsem


koszmar
zbiorowa
4-6
Po mieście krąży opowieść o pociągu metra, który odjeżdża o bardzo konkretnej godzinie... Pociągu, który nie dojeżdża do następnej stacji, tylko zjeżdża na boczny tor. Pociągu z którego nikt nie wychodzi żywy... Tylko która to była godzina? Próbujesz się pocieszyć, że na pewno nie ta, którą właśnie wskazuje zegar na stacji.

Finał. Ostatnia stacja


epicki
???
???
Znaleźliście wszystkie elementy układanki, tropy prowadzą w jedno miejsce. Czas więc tam ruszać.
Więcej informacji będzie wraz z otworzeniem naboru i będzie zawierać podsumowanie trzech odbytych misji.